DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


  • Index
  •  » Tolkien
  •  » Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

#1 2013-03-04 10:16:37

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

http://www.youtube.com/watch?v=dIy9xiPn6NM

Odpowiedzcie mi proszę na pytania które zadałem w filmie


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#2 2013-03-10 15:49:34

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#3 2013-03-10 19:13:14

 Arvina

Księżniczka Mithrilowej Hali

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 154

Re: Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

LOL postać z filmiku ma tak podobną ksywę do mojej Milusio ^^
Filmik bardzo fajny, gierka spoko. I byle tak dalej Xazax! Bardzo dobrze, że robisz sam takie pokazowe filmiki, potrafisz zainteresować. Ja bym prosiła też o przedstawienie innej klasy postaci, jeśli Ci się będzie chciało Ale jestem też ciekawa dalszych losów Elfki
Ale vivat Elfy! Gratuluje wygranego sparingu Smocza Lanca górą! (Btw uwielbiam sposób w jaki opowiadasz XD)
Czyli podsumowując kawał dobrej roboty i działaj dalej ^^

Offline

 

#4 2013-03-10 20:17:54

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

Popieram przedmówczynię! Sam nie jestem graczem więc w LOTR Online raczej nie wejdę lecz podoba mi się sposób przedstawienia techniki gry. Jako zaparty "tolkienolog" mam oczywiście ambiwalentne uczucia wobec przedstawiania Śródziemia jako świata walki i wyłącznie walki, czy to mieczem czy to magią. Tolkienowski Śródziemie jest przede wszystkim światem filozofii i kultury, światem wiary i religii, światem zmagań dobra i zła. Krwawe zmagania, acz zajmują bardzo wiele miejsca na stronach Sillmarilionu, Władcy, Hobbita i Niedokończonych opowieści, są tylko pewnym sposobem obrazowania całkiem duchowych zmagań o takie wartości, jak: dobro, honor, miłość czy wiara. Uważam jednak, że jeśli uda się choć paru młodych ludzi odciągnąć od gier typu "masakra piłą mechaniczną" to każda droga jest dobra. Jeśli na dodatek uda się przemycić trochę wartości wyższych to już sukces pełny.

Reasumując; ukazując dobitnie, że gra może wymagać MYŚLENIA i wciąż zachować pełną atrakcyjność wykonujesz kapitalną robotę!!! A już popularyzowanie naszego forum - wspaniałe! Owoce takiej roboty będzie można ocenić dopiero po dłuższym czasie ale sądzę, że będą nie do przecenienia.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#5 2013-03-11 17:06:47

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

Xazax!
   Trochę zwlekałem nad odpowiedzią na Twoje zakończenie filmu, czyt.: zwrot w moją stronę. Muszę otwarcie stwierdzić, że poczułem się z jednej strony mile połechtany (że to niby takie wpływy posiadam) ale i jakby trochę zdumiony. To, co robisz, robisz tak dobrze, że żadne zachęty z mojej strony potrzebne Ci nie są. Rób po prostu swoje!
   Jeśli natomiast chodzi o quiz DL to tutaj mam dwa spostrzeżenia:
1. choćby i nikt nie udzielał odpowiedzi, to dopóki nie dostanę bana to będę go robił. Powód jest jeden (acz podwójny!): takie pytania zmuszają do szukania odpowiedzi przez Was a ich układanie zmusza MNIE! do wertowania źródeł. W ten sposób summa naszej wiedzy wzrasta, moja wzrosła okropnie, a przecież o to właśnie chodzi.
2. Nie posiadam Atlasu Krynnu, o którym mówiłeś w filmie! A zatem i użyć go nie mogłem przy układaniu pytań! Wszystkie odpowiedzi znajdują się w treści książek oraz w mapach, które na TEJ naszej stronie forum się znajdują. Nic więcej nie potrzeba.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#6 2013-03-24 17:34:35

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

Ok macie odcinek Trzeci z Historia Hobbita
http://www.youtube.com/watch?v=fPwlsXwQ … e=youtu.be


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#7 2013-03-24 19:12:38

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

Dziękuję za Raistlinera


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#8 2013-03-31 18:36:23

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 
  • Index
  •  » Tolkien
  •  » Lord of The Rings Online #1 - Dedykowane dla SmoczaLanca.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa Ciechocinek wellness weekend