DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2016-04-06 23:18:02

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Batman vs Superman

Zacznę od tego że poszedłem na film z bardzo niskimi oczekiwaniami, wiem po co robi się tego typu filmy Przyciągają fanów jednego i drugiego herosa i dają pokaz gladiatorów. Na tej samej zasadzie działały późniejsze filmy o Godzilli. Ludzie lubili patrzeć na starcia potworów i ich kinowych hitów.
Dlatego kompletnie nie wymagałem niczego od fabuły, jedynie tego żeby było jakoś wyjaśnione to starcie. Poszedłem zobaczyć kawał mocnej akcji, chciałem zobaczyć jak dwóch herosów oklepuje się po pyskach przez pół filmu. Poszedłem zobaczyć dobre sekwencje walk bo Zack Snyder z tego słynie.
Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem! Batman i Superman biją się dosyć krótko, chociaż film jest bardzo długi! Reszta filmu to mocne budowanie napięcia przed tym starciem, oraz jego geneza. Nie ma rzuconego hasła że Batman się pokłócił z Supermanem i teraz się będą bili... Cały konflikt jest zbudowany i uknuty od podstaw. Akcja sama w sobie jest niesamowita, dokładnie widzimy co się dzieje na ekranie i możemy śledzić każdy ruch bohaterów zamiast łapania orientu przy trzęsącej się kamerze. Muzyka w filmie jest niesamowita, strasznie nadaje temu starciu epickiego tonu!
Troszeczkę mi ten Ben Afleck nie pasował do Batmana, ale to nie był duży problem. Podsumowując bawiłem się bardzo dobrze i to nie tylko ze względu na fantastyczne sceny akcji. Film jest bardzo długi, ma swój początek, rozwinięcie i koniec który jest bardzo emocjonujący. Nie jest to standardowy crossover dwóch bohaterów, ale mocny film standalone.


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#2 2016-04-07 11:21:46

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Batman vs Superman

Nie przepadam co prawda za superbohaterami, lecz pewnie mnie namówiłeś. Pójdę.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder hotels-world.pl