DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-10-24 13:27:02

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Kuźnia Durggedina

Kuźnia Durggedina http://wallpaper4me.com/images/wallpapers/axeforge-643912.jpeg





Postacie

Gerrod Czarodziej czerwonych szat Silvanesti

http://cdn.obsidianportal.com/assets/36646/Black_Robe.jpg

Kerth kapłan Kiri-Jolitha

http://img233.imageshack.us/img233/6896/arkos.jpg

Grothork wojownik z Kalamanu

http://th07.deviantart.net/fs10/300W/i/2006/136/8/0/Forlorn_Warrior_by_Amarynceus.jpg
















http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1319901568.jpg



W Palanthas ciepły poranek, ludzie zaczynają swoje codzienne rytułały dzień jak codzień.



Grothork

Po wpisaniu się na liste odwiedzających weszłeś do Palanthas. Przed tobą rozciąga się labirynt zatłoczonych uliczek. co robisz?

Daemon Sadi

Po wpisaniu się na liste odwiedzających weszłeś do Palanthas. Przed tobą rozciąga się labirynt zatłoczonych uliczek. co robisz?

Gerrod

Po wpisaniu się na liste odwiedzających weszłeś do Palanthas. Przed tobą rozciąga się labirynt zatłoczonych uliczek. Na tle codziennego widoku widzisz wysoką mroczną wieżę
   . co robisz?


Dodam że wasze postacie weszły prawie równo do Palanthas lecz nikt na nikogo nie zwrócił uwagi ponieważ się nie znacie.
Jedynie Gerrod kojarzy Daemona z wyglądu... Nie pamięta jednak skąd


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#2 2011-10-24 16:34:14

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Kuźnia Durggedina

Udaję się do jakiejś karczmy, żeby się napić i wyczyścić ubrania. Staram się unikać kłopotów, miecz mam przygotowany do obrony.

Offline

 

#3 2011-10-24 18:56:00

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

Pierwsze kroki kieruję w stronę siedziby zakonu Korony. Czując się pewnie w mieście nie zwracam zbyt dużej uwagi na tłum.

Offline

 

#4 2011-10-24 19:15:01

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Kuźnia Durggedina

Podniecony kieruję się w stronę wieży, gdyż mam nadzieję znaleźć tam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#5 2011-10-25 11:18:23

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Kuźnia Durggedina

Grothork :

Od razu rzuca Ci się w oczy karczma z osobliwym szyldem "Pięść kendera" wchodzisz do środka.
Widzisz pomieszczenie dość ciasne jak na karczmę... Niemniej jednak klimat da się wyczuć, prawie wszystkie stoły zajęte, w jednym siedzi grupa hałaśliwych krasnoludów z której coraz to można usłyszeć "klnę się na brodę Reorxa! Tak było!" W najdalszym koncie siedzi jakiś ciemny szemrany typ, a piwo akurat kupuje młody człowiek z wielką torbą napchaną uzbrojeniem.

Co robisz?

Daemon

Idziesz pewnym krokiem przez tłum nie rozglądając się za bardzo... Jednak po jakimś czasie tłum rzednie wieżyczki się oddalają i otoczenie nie wygląda już tak sielankowo... Czujesz się obserwowany.
Odwracasz się i widzisz Kendera który idzie w twoim kierunku
- Pierwszy raz Cie tu widzę, ale masz ładny miecz! Jak myślisz... potrafiłbym go unieść? Czego szukasz w Palanthas? ładniejszego miecza? Moge Cię zaprowadzić do mojego serdecznego przyjaciela! Ma ich bardzo dużo! No bo jest tym... no Gremkem Korony czy jakoś tak... a w ogóle to...
Kender wyciąga do Ciebie dłoń
- Tobin Redfeather, bardzo mi miło


Gerrod

Ciągle widząc swój cel idziesz przed siebie, kiedy jesteś już blisko przechodnie patrzą się na Ciebie ze zdumieniem...
W końcu trafiłeś do opuszczonej dzielnicy... Nikogo nie ma w zasięgu wzroku... Budynki są jednak bardzo zadbane, wszystko wygląda jakby mieszkańcy wyprowadzili się przed chwilą.
Widzisz przed sobą zagajnik i zdajesz sobie sprawę że musisz go pokonać.
Straciłeś już na pewności siebie, jednak idziesz...
- Jesteś pewien że chcesz zdradzić ojczyznę po raz kolejny? Miałeś szukać odkupienia! Tym czasem chcesz bratać się z z czarnymi magami!

Głos dochodził jakby ze wszystkich stron. Gruby, władczy i przerażający. Ciarki Cię przeszły. Nagle zobaczyłeś na skraju zagajnika stojącą grupę Elfów, rozpoznajesz nich Matkę, Ojca i Siostrę...
Ocknąłeś się blady i słaby w dzielnicy targowej . Po przyspieszonym oddechu i bólu nóg zdajesz sobie sprawę że bardzo szybko biegłeś


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#6 2011-10-25 15:41:32

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Kuźnia Durggedina

Idę sobie klapnąć na przeciwko tego gościa , tobołki kładę sobie za placy, jako oparcie, dobrze ich pilnuję, miecz klądę obok mnie ,na wyciągnięcie prawej , zwinniejszej dłoni. Pytam się jegomościa, czy mogę się dosiąść, miłym, serdecznym tonem. Chcę zamówić krasnoludzką gorzałkę.

Offline

 

#7 2011-10-25 18:38:55

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Kuźnia Durggedina

Już wiem, że nie pokonam zagajnika, muszę znaleźć inny sposób by dostać się do wieży lub skontaktować z jej panem. Może najpierw rozejrzę się po mieście, muszą być tu jakiś sklepy dla magów, może tam się czegoś dowiem.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#8 2011-10-26 18:17:41

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

Trzymając sakwy przy sobie witam się z kenderem. Po zastanowieniu idę razem z nim odwiedzić jego przyjaciela, jednak cały czas mam go na oku.

Offline

 

#9 2011-11-02 10:08:22

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Kuźnia Durggedina

Daemon

Kender prowadzi Cię uliczkami cały czas trajkocząc o swoim drzewie genealogicznym i o jego pokrewieństwem z Tasem Bohaterem lancy i wujkiem Trasspingerem.
- A czego szukasz w naszym wielkim mieście? - zatrzymał się oczekując na odpowiedź

Gerrod

Przeszłeś już wiele uliczek lecz nie znalazłeś nic co by zdawało Ci się przydatne...
Jesteś w samym centrum Palanthas

Grothork

po wypiciu kieliszka z nieznajomym
- Czego szukasz w Palanthas panie... ?


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#10 2011-11-02 10:15:00

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

Postanawiam wyjawić kenderowi cel przybycia do tego miasta. Mówię mu że chce dołączyć do Zakonu Korony.

Offline

 

#11 2011-11-02 10:18:53

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Kuźnia Durggedina

Daemon

- Chcesz do zakonu korony?... a po co?


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#12 2011-11-02 10:22:36

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

-Odkąd pamiętam chcę zostać rycerzem. Od czegoś trzeba zacząć.

Offline

 

#13 2011-11-02 10:30:22

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Kuźnia Durggedina

- Mój przyjaciel też zaczyna, ale to napewno nie jest łatwe... Trzeba mieć wtyki... Wiesz ja Ci załatwie spotkanie z moim przyjacielem...
W końcu Ty też jesteś moim serdecznym przyjacielem - Skończył zdanie i ruszył znowu przed siebie.
- a potrafisz bić mieczem?


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#14 2011-11-02 10:32:52

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

-Nie jestem może mistrzem, ale trochę się na tym znam.

Offline

 

#15 2011-11-02 10:46:49

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Kuźnia Durggedina

- Kurczę... przekonałeś mnie! też chce być Rycerzem!


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#16 2011-11-02 11:01:18

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

-To niestety nie możliwe. Tylko ludzie mogą zostać rycerzami.

Offline

 

#17 2011-11-02 11:02:23

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Kuźnia Durggedina

- Mój przyjaciel i Ty mi pomożecie? prawda?
Kender robi maślane oczy którym nie mozna się oprzeć


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#18 2011-11-02 11:06:57

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

-Najpierw sam muszę zostać rycerzem, żeby cokolwiek zdziałać, więc prowadź do tego twojego przyjaciela.

Offline

 

#19 2011-11-02 11:15:34

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Kuźnia Durggedina

- Ale obiecaj że mi pomożesz! - Ja Ci pomagam! Przyjaciele sobie pomagają!


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#20 2011-11-02 11:21:31

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Kuźnia Durggedina

- Jeśli to będzie możliwe postaram się ci pomóc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe są jednym z budka dla kota wellness ciechocinek cennik