DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#101 2012-12-29 20:25:34

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Witam serdecznie wszystkich nowych użytkowników! Dawno tutaj nie zaglądałem, jestem ciekaw co interesującego napisaliście za ten czas


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#102 2013-01-16 16:29:13

 Silvara

Giermek

3098930
Skąd: zDolny Śląsk
Zarejestrowany: 2013-01-16
Posty: 45

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Jestem Karolina, rocznik '95 czyli w tym roku osiemnastka. Hmm co mogę powiedzieć o sobie... Jestem fotografem-amatorem (kupili rodzice dziecku lustrzankę na wyprzedaży i się zaczęło), jakby ktoś chciał zobaczyć, co tworzę, to mogę podać link do fanpage'a na FB. Uczę się w liceum, obecnie druga klasa, biol-chem-fiz, zatem za rok matura z fizyki, matmy i polskiego podstawa i chemii, biologii, angielskiego rozszerzenie. Później albo medycyna, albo biotechnologia, albo filologia angielska. Poza marnowaniem życia w szkole marnuję je w stajni. Własnego konia nie posiadam i na razie nie odczuwam takiej potrzeby, jak już będę tym kardiologiem/patologiem, to może mnie będzie na niego stać. O muzyce mówiłam w wątku do tego odpowiednim, ale mogę powtórzyć: urzekło mnie 30STM i SOAD, poza tym wszystko co w ucho wpadnie. Cóż więcej, jak ktoś chce mnie lepiej poznać, to mój numer GG jest pod awatarem, raczej siedzę na niewidoku. Ale ostrzegam, charakter mam paskudny i ciężko ze mną wytrzymać

Offline

 

#103 2013-01-28 19:39:37

 adamsb81

Giermek

Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 10

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Mam na imię Adam i 31 lat. Teraz mam 28 książek dragonlance i 4 ebooki. Pierwszą książkę kupiła mi moja żona ( wtedy dziewczyna) a była to kroniki tom 1.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ Ciechocinek spa pakiety