DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-05-29 15:15:40

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Nagrywanie filmów z gier itp

Otóż ostatnio mnie naszła ochota na zabranie się za nagrywanie rozmaitych filmów, i planuje się zabrać , za jakiś lets's play (lub coś w tym guście)
Xazax, mógłbyś mi opisać jakie filmy nagrywasz, z jakich gier, i ogólnie czy byłbyś zainteresowany poinstruowaniem mnie, i być może jakąś współpracą?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Offline

 

#2 2013-05-30 12:09:26

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Nagrywanie filmów z gier itp

Ok jeśli pytasz co nagrywam to looknij tutaj
http://www.youtube.com/user/GamepocalypeXK
Tam są playlisty, nagrywam w sumie wszystko co się da. szczególnie polecam playlistę Metro : Last Light.
A jeśli miałbym Cię poinstruować jak się nagrywa to na dniach napiszę Ci mój "poradnik"


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#3 2013-05-30 13:29:27

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Nagrywanie filmów z gier itp

Ok :] mam program jakiś do nagrywania : MSI afterburner (czy jakoś tak) i nagrywa całkiem znośnie takie gry jak Skyrim czy Guild Wars 2 więc myślę że jest spoko, i nie lami tak jak Fraps.
Spoko filmiki wrzucasz ;D "Gramy na luzie"
ps. gratuluje postu nr. 666

Ostatnio edytowany przez Grothork (2013-05-30 13:30:34)

Offline

 

#4 2013-05-30 13:32:15

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Nagrywanie filmów z gier itp

Do nagrywania najlepszy jest program "Action"


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#5 2013-05-30 15:35:00

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Nagrywanie filmów z gier itp

Powiem Ci , że ten MSI afterburner jest bardzo przyjemny, a ten "action" jest płatny, więc chyba nie będę zmieniał.
Próbowałem kilka razy nagrać coś ze Skyrima i całkiem fajnie to wychodzi :] a czym montujesz,i ile Ci zajmuje zrobienie 1 odcinka?
Jak kupie lepszy mikrofon to wrzucę na Youtube jakąś próbkę i powiesz co o tym myślisz ok?

Offline

 

#6 2013-08-01 07:14:13

DragonMageArroyo

Zwykły obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 5

Re: Nagrywanie filmów z gier itp

Pamiętam, jak kiedyś sam robiłem własne let's play z różnych gier, lecz mnie to trochę przerosło i odszedłem od tego, ale może kiedyś wrócę.
Co do zmontowania odcinka najlepiej (w moim wypadku) nagrywało się Frapsem, podczas tego miałem włączony program Audacity, by nagrało mój głos. Następnie to już tylko Windows Live Movie Maker, odpowiednie sklejenie i gotowe. Wrzucam do sieci.


PS. Ze Skyrim to lepiej zrobić parę odcinków z różnych części gry. Raz wziąłem na klatę Morrowind i poległem (nie z nudów, a ze zbyt długiej gry). Jeśli masz zamiar zrobić pierwszą serię, to polecam jakąś krótką Tu masz link:
http://czasgry.gram.pl/

Powodzenia Grothork

EDIT: Za późno zauważyłem, że to 2 miesiące temu pisałeś Ale, jeśli ci się ta wiedza jakoś przyda, to powodzenia.

Ostatnio edytowany przez DragonMageArroyo (2013-08-01 07:15:14)

Offline

 

#7 2013-08-07 19:19:47

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Nagrywanie filmów z gier itp

Tak jak obiecałem, zamieszczam poradnik
http://www.youtube.com/watch?v=dYh6CTT0Upg


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteller De Amerikanske Jomfruøer wellness wellness hotel Ciechocinek