DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#21 2013-10-17 15:46:41

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dragonlance Blog

Możemy też stworzyć kanał Smoczej Lancy na Youtube (kiedyś był) i  robić tam recenzje video wspólnie.
Przykładowo Janek napisze recenzje książki, podsyła tekst na forum. Każdy z nas recytuje jej jedną część do mikrofonu a Ja składam całość wraz z obrazami video.
Dodatkowy contetnt a i zabawa fajna. Dodatkowo ludzie będą odbierali Smoczą Lancę jako zgrabną załogę

Przykład (tutaj dwa głosy recytują)
https://www.youtube.com/watch?v=b2PXbEostWE


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#22 2013-10-27 09:26:27

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Troszkę mi się pomyślało.


Przemyślenia na temat strony Dragonlance by Xazax.
1.    Zadania główne strony Dragonlance
a)    Popularyzacja forum dyskusyjnego smoczalanca.pun.pl
b)    Popularyzacja sagi świata Krynnu
c)    Popularyzacja literatury fantasy w ogólności
d)    Popularyzacja gier komputerowych światów fantastycznych
2.    Zadania dodatkowe, drugoplanowe ale nie mniej ważne od głównych
a)    Publikacje typu fanfiction; teksty, grafiki, video
b)    Generowanie, za pośrednictwem forum, ruchu dyskusyjnego na temat fantasy
c)    Wprowadzanie po przetłumaczeniu (a może i w oryginale?) fanfiction obcojęzycznych
d)    Łączność z najlepszymi stronami tego typu, nie tylko polskimi (np. – dlnexus)
Środki osiągania celów.
1.    Jeśli chodzi o zadania główne: wszelkie materiały zamieszczane na stronie powinny zawierać odsyłacze do forum. I to możliwie sporo odsyłaczy. Przykładowo - pobieranie e-booków z poziomu strony nie powinno być możliwe. Na stronie powinna znaleźć się informacja o takiej książce, nawet może fragment na zachętę, ale samo pobranie pliku – tylko z poziomu forum. Podobnie rzecz się powinna mieć jeśli chodzi o inne środki wyrazu (muzyka, grafiki, video).
2.    Najlepszą metodą popularyzacji „naszego” świata jest… pisanie o nim. Publikowanie opisów historycznych, geograficznych, etnograficznych, politycznych i gospodarczych a nawet… magicznych. Część tych materiałów już istnieje, trzeba tylko sięgnąć głęboko w czeluść dlnexus i tłumaczyć. Są jednak obszary będące wciąż białymi plamami, bezdennymi lukami i wstydliwymi polami niewiedzy. Obszary takie należy zagospodarowywać własną wyobraźnią, tzn. tworzyć.
3.    Krynn, Dragonlance, Paladine, Takhisis, Gilean; to wszystko jest tylko jeden z możliwych do pomyślenia światów. Przeróżni autorzy wymyślali inne, że zacznę od najważniejszego – Śródziemie mistrza Tolkiena, Ziemiomorze znakomitej Ursuli LeGuin, Świat Czarownic Andre Norton, przeróżne (a nienazwane) światy Eddingsa, zawarte w cyklach Tamuli, Belgariada czy Młodsi Bogowie, Pern – ojczyzna smoków wg Ann McCaffrey, Świat Zimy Georga R.R. Martina itp., itd. Że nie wspomnę o Świecie Dysku Pratchetta, o świecie stworzonym przez Sapkowskiego, Helikonii Aldissa i całego archipelagu innych światów czy uniwersów. NA stronie, o której mówimy, musi to być widoczne. Przy zachowaniu dominującej pozycji Krynnu (boć my wszyscy stamtąd) nie należy zapominać i o innych. Są poza tym pozycje znakomite a do żadnego cyklu nie przystające, nie kreujące żadnego świata, nie budujące nowego panteonu bóstw a jednak… Pilipiuk, Dukaj, no całe mnóstwo. O nich też należy pisać i namawiać innych, by pisali.
4.    Żyjemy (czy mnie się to podoba, czy nie) w epoce obrazkowo-cyfrowej. W naszym przypadku oznacza to ogromną popularność gier komputerowych opartych na dobrej grafice. Mogę się zżymać, że nie jestem graczem, lecz nie mogę zamknąć oczu na fakt, że inni za graczy się uważają. Poza tym, jeśli dobrze zrobiona gra, o ciekawe fabule, dobrej grafice i wymagającym myślenia scenariuszu zwiększy zainteresowanie literaturą fantasy, światem Krynnu i całą sagą Dragonlance to… tym lepiej dla nas. Wszelkie recenzje, logi, filmiki i insze triki mające za cel popularyzację naszego świata są tylko wodą na nasz młyn.
Reasumując:
1.    Strona musi zawierać odniesienia do forum,
2.    Strona musi zawierać działy – tekstowy, graficzny i video – odnoszące się do świata Krynnu, a także (choć może jako osobna kategoria) – fanfiction ogólnodostępne dla naszych odwiedzających,
3.    Strona musi zawierać opiniotwórcze i krytyczne, odnoszące się do literatury fantasy jako takiej,
4.    Gry, blogi, vlogi i temu podobnych spraw mnóstwo.
5.    Strona musi zawierać elementy humorystyczne, życiowe, obyczajowe a nawet folklorystyczne. Ludzi trzeba nie tylko zaciekawiać ale i dobrze rozbawić. Wtedy wrócą.


Na razie przemyśleń na tyle – najważniejsze i tak przed nami – utworzenie stabilnego zespołu do tworzenia i ciągłego prowadzenia strony. Jej ciągła aktualizacją to sprawa kluczowa.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#23 2013-10-27 10:16:09

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dragonlance Blog

Wszystko ok, chodziło mi bardziej o jej strukturę... czyli budowę menu itd, ale ok poradzę sobie. Co do widniejących wszedzie odnośników to nie można też przesadnie tym spamować. Myślę że np dział ebooki można zbudować w sposób następujący.
W menu kiedy klikniemy "ebooki" wyskoczy nam stronka z lista ebooków z małym opisem i okładką każdego. Kiedy klikniemy interesujący nas tytuł otworzy się strona z większym fragmentem początku książki, a na dole przycisk w stylu " chcesz więcej? pobierz całego ebooka z forum"
CHodzi o to żeby strona była takim "portfolio" forum


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#24 2013-10-27 10:43:07

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

I o to chodzi, i o to chodzi! Nie spamujemy (jakkolwiek to brzmi nie po polsku) tylko zachęcamy!
Co do budowy struktury strony... za cienki tu jestem, żeby doradzać.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#25 2013-10-28 10:39:11

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dragonlance Blog

Ok dziś się troszkę pobawiłem przy stronie ( Od 6tej rano do 10 : 30)
Dodałem kategorię Ebooki  która oczywiście nie jest skończona i trzeba jej korekty. Lecz na dziś już kończę, podeślijcie teksty obrazki itd to wszytko bede wrzucał.
Mam wizje wklejenia poniżej Opowieści o Krasnoludzie (po prawej stronie ) ramki z zdjęciami / awatarami i opisem ekipy która tworzy spolecznośc
Na ten moment Arvina/Janek/Xaz/Raist


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#26 2013-10-28 10:47:07

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

No to lecimy według zamówienia!



„Schronienie”
   Kraina Khur jest piaszczystym, pustynnym domem koczowniczych plemion za nic sobie mających otaczające ich granice. Jak wyspy na oceanie, tak i na jałowej pustyni wyrastają ich kamienne miasta, domy ludów pustyni.
   Wygnane narody elfów, zmuszone przez potężnych wrogów do opuszczenia marmurowych pałaców i zielonych lasów, zawitały do tej niegościnnej krainy. Zjednoczeni wokół osoby Gilthasa, przywódcy połączonych wreszcie Qualinesti i Silvanesti, oraz jego wojowniczej małżonki Kerianserai zwanej Lwicą, elfowie wiodą trudny żywot otoczeni plemionami pod murami Khuri-Khan.
   W dłonie Gilthasa wpada przypadkiem prastara mapa. Dowodzi ona, że w miejscu gdzie pustynie styka się z górami leży tajemnicza dolina. Stanowi tabu od tysiącleci, lecz może teraz mogłaby się stać nowym schronieniem elfich ras?
   Czy może wciąż aktywne mroczne siły wykopią tam ostateczny grób dla elfów?


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#27 2013-10-28 10:58:07

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

„Przymierza”
   Podczas gdy Elfi Wygnańcy trudzą się samym przetrwaniem w odległym królestwie Khur ich pobratymcy, którzy pozostali w Qualinesti cierpią prześladowania, zniewolenie i wyniszczanie. Pośród morza cierpień i panującego wokoło zła ukazuje się zamaskowany, anonimowy i obdarzony dziwną siłą przywódca. Jest zdecydowany, by oczyścić te ziemie z najeźdźców.
   W międzyczasie Kerianserai, Lwica, kagonestyjski generał i żona Mówcy Gilthasa, zostaje siłami magii przerzucona z miejsca pewnej już śmierci w Khur w niemniej ciężkie opały w opuszczonej ojczyźnie. Gilthas prowadzi elfy przez bezdroża pustyni w poszukiwaniu nowego domu a Lwica walczy z bezwzględnymi łowcami niewolników i spotyka tajemniczego, zamaskowanego rewolucjonistę z Qualinesti.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#28 2013-10-28 11:09:19

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

„Przeznaczenie”
   Gilthas „Tropiciel Ścieżek” doprowadził swój lud do nowej przystani – legendarnej doliny Inakh-Wakenti. W stronę zakazanej doliny ciągną również inni. Łowcy przygód i uczeni, kapłani i pomyleńcy a nade wszystko – okrutni wrogowie. Wszyscy. A niektórzy nadchodzą wprost z niezamieszkałej doliny.
Kerianserai udaje się w końcu wrócić do męża. Przyprowadza ze sobą oddział wojowników na gryfach i pomaga uciekinierom. Gilthas upiera się, że przyszłość elfów leży w mglistej, wilgotnej, nawiedzonej przez duchy, zapomnianej dolinie. Nikt nie wie, czy to prawda. A może Gilthas i Lwica podjęli   okrutną grę, gdzie stawką jest życie całego ludu?


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#29 2013-10-28 11:27:32

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Kenderówek
Tasslehoff Burrfoot wpada w sidła łowcy nagród, kobiety, której misja polega na zapewnieniu powrotu do ojczyzny lekkopalcego artysty ucieczek. Ukochany Wujek Trapspringer zostaje uwięziony decyzją szanownej rady starszych, przynajmniej dopóki Tas nie dopełni obowiązku wynikającego z kenderskich tradycji małżeńskich.
Tymczasem zaręczona z Tasslehoffem dziewoja decyduje się na ucieczkę. Zaczyna się wyścig mający rozstrzygnąć, kto pierwszy zostanie zaciągnięty do ołtarza. Tasslehoff nie tylko musi uniknąć małżeństwa, lecz również wymknąć się kapryśnemu czarodziejowi, marynującemu po jednym okazie z każdego gatunku żyjącego na Krynnie, pocieszyć ostatniego, żyjącego włochatego mamuta, odeprzeć napaść śmiertelnie niebezpiecznego mordercy i na koniec jeszcze uratować Kenderówek.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#30 2013-10-28 14:23:49

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Drobne poprawki:

autorka Kenderówka to Mary Kirchoff a nie Marry Kirchoff

Trylogię Efich Wygnańców napisał duet autorski : Paul B. Thompson i Tonya C. Cook


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#31 2013-10-28 19:08:07

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Przez najbliższy tydzień moja aktywność na forum ulegnie znacznemu osłabieniu. Nie ulegnie wyzerowaniu, lecz będzie mnie tu mniej. Otrzymałem zlecenia, które muszę wykonać ekspresowo, sami rozumiecie (jak mawiała Yennefer - wszystko drożeje a żyć trzeba) jakiś zarobek zawsze się przyda. Od czasu do czasu wpadnę tutaj, lecz bardziej by poczytać niż zamieścić jakieś własne teksty. To tymczasem.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#32 2013-11-24 18:09:10

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Przyszedł mi do głowy maleńki pomyślik na utrwalanie nazwy forum w głowach wszystkich e-book downloaderów. Otóż na stronie tytułowej każdej książki będę odtąd umieszczał logo smoczej lancy jakie widnieje na facebooku, natomiast na każdej stronie będzie adres forum mniejszą czcionką.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#33 2014-01-29 12:58:31

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Napisał mi się tekścik do stronki Xazaxa, myślę że nadaje się do działu "Dragonlance"

Co to jest „Dragonlance” i czym się to je?

   Odpowiedź na to pytanie nie jest zbyt prosta ale nie jest też przesadnie skomplikowana. Przede wszystkim jest jednak wieloznaczna.

   Zaczęło się wszystko od gry RPG jeszcze w latach 80-tych XX wieku. Grupka zapaleńców zaczęła grać w jedną z wielu dostępnych na rynku gier pełnych magii, smoków, elfów, krasnoludów i innego tałatajstwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego i nic by z tego nie wynikło niespotykanego gdyby nie fakt, że notatki z zapisem gry trafiły w ręce utalentowanych literatów, Tracy’ego Hickmana i Margaret Weis. Dość już wtedy rozpoznawalni pisarze (w USA, nie u nas) stwierdzili, że oto mają materiał, gotowy konspekt kapitalnej opowieści osadzonej w świecie fantasy. Napisali pierwszą powieść – Smoki Jesiennego Zmierzchu,(1984) Kroniki I. Książkę w szybkim tempie należało kontynuować bowiem ciśnienie fanów okazało się potężne. Tak więc powstały – Smoki Zimowej Nocy, (1985) Kroniki II, potem Smoki Wiosennego Świtu (1985) Kroniki III. Następnie powstały o dziwo, nie Kroniki IV, lecz trylogia Legend – Czas, Wojna i Próba Bliźniaków (1986). I..nastąpiła przerwa aż do 1988 roku kiedy to wydano serię Bohaterowie.

   Dalej to już poleciało.  Wydawano przeciętnie po parę tomów w dwuletnich interwałach. Wprowadzono gry RPG oparte o nowe opowieści. W 1996 roku dokończono Kroniki, lecz w tym czasie Dragonlance to już była seria kilkudziesięciu pozycji pisanych na różne tematy i… przez różnych autorów. Do pisania w omawianym świecie zabrali się bowiem: Nancy Varian Berberick, Douglas W. Clark, Tonya C. Cook, Richard A. Knaak, Dixie Lee McKeone, Douglas Niles, Dan Parkinson, Don Perrin, Chris Pierson, Jean Rabe, Barbara Siegel, Scott Siegel, Paul B. Thompson, Edo Van Belkom, Dan Willis, Christina Woods i inni. Każdy pisze swoim własnym stylem, częstokroć pisze tylko o wybranej przez siebie rasie albo w wybranym przez siebie okresie czasu historii Krynnu. Jedni napisali tylko jedną pozycję i się pożegnali a inni pozostali tu o wiele dłużej.

   Powstaje pytanie, czym świat Dragonlance wyróżnia się wśród wielu innych kreacji fantasy i fantastyki, dlaczego stał się jednym z najdłużej trwających światów wśród takiego zalewu literatury post-tolkienowskiej, dlaczego na całym świecie Dragonlance ma wiernych fanów i czytelników?
   Jedną z możliwych odpowiedzi jest ogromna różnorodność wątków, postaci, sposobów narracji czy prowadzonych intryg. Wynika to właśnie z tego mrowia autorów. Każdy z nich myśli i pisze troszkę inaczej, lecz wszyscy piszą jakby się na Krynnie urodzili.
   Do takiego panteonu pisarzy dokłada się całkiem spora grupa amatorów piszących dość regularnie na fanfiction.net. Na dzień dzisiejszy jest tam już 881 utworów różnej maści, od krótkich wierszyków do całkiem sporych opowiadań. Sama seria właściwa, wydawana przez Wizards of the Coast, liczy sobie ponad 140 pozycji książkowych , gier już wszakoż nie licząc. Jest co czytać, jest się w czym rozsmakować i na co czekać. Właśnie… czekać. Wydawnictwo „Zysk” trenuje rzeszę fanów serii w czekaniu, doprawdy już nie pamiętam kiedy wydano ostatnie tłumaczenie. Pozostaje czytać w oryginale lub czekać na tłumaczenia fanów (tu zapraszam na forum „smoczalanca.pun.pl”), które nie dorównując zawodowcom jednak pozwalają znów zanurzyć się w świecie Krynnu i przeżyć kolejne przygody.


   Czym zatem jest Dragonlance?
   Jest po pierwsze światem. Światem wymyślonym, lecz spójnym i logicznym (o ile magię, smoki etc uznamy za logicznie istniejące), posiadającym historię, kulturę, naukę i literaturę. Posiadającym społeczności przyjazne i skonfliktowane a nawet wrogie. Zupełnie jak u nas.
   Jest po drugie rzeszą fanów na całym świecie. Fanów piszących, czytających i grających. Fanów wciąż dzielących się między sobą wiedzą, doświadczeniami i fantazjami. Jest zjawiskiem społecznym.
   Jest po trzecie serią książek i gier. Jest więc owocem pracy twórczej, ogromnego nakładu wyobraźni i pragnień zaistnienia w lepszym, a w każdym razie, w innym świecie.
   Jest po czwarte (dla mnie osobiście najważniejsze) metodą ucieczki od szarej codzienności, metodą nabrania sił do dalszych, niełatwych zmagań. Czasami jest moim pierwszym światem.
   Zatem… Do zobaczenia… Może w Gospodzie Ostatni Dom a może gdzieś w Palanthas… Choć ja raczej pójdę do Thorbardinu… a może do Kenderówka?


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#34 2016-04-05 08:35:14

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dragonlance Blog

Padla propozycja reaktywacji Bloga... Teraz pytanie : w jakiej formie to zrobimy ? Temat samego Dragonlance jest lekko spalony bo malo kto juz to czyta, wydawcy tez nie pomagaja olewajac temat.
Moja propozycja jest taka : Zrobimy blog o fantastyce ogolnie, Ja moge pokryc temat gier tak zebym mial jakas role w tym wszystkim. Potrzebowalbym tylko na poczatku korekty Janka bo u mnie Slabo z pisownia. Jesli dostane dzis L4 to do mînca tygodnia przygotuje szkielet strony. Potrzebna mi tylko nazwa, moge tez popytac kilku ludzi czy sie nie przylacza.
Co wy na to ?


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#35 2016-04-05 09:00:45

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Jestem zawsze za!!!! Pamiętaj tylko, proszę, że używam języka z czasów lekko zaprzeszłych więc korekta nie zawsze może Ci odpowiadać. Na takim blogu (obojętnie od jego formy) deklaruję recenzje książkowe i filmowe. Z fantasy i nie tylko.
Co do Dragonlance - temat NIE jest spalony dopóki jeden stary krasnolud tu jeszcze dycha! Siedzę, tłumaczę, udostępniam. Tylko chcieć to czytać.

Tu uśmiech do Saskii     "czytać ze zrozumieniem"

Ona przy okazji mogłaby chyba pomóc w opracowaniu formy graficznej.

A nazwa? Fantasmagia... Magswiat... czy kaoś podobnie (tak na gorąco i o tej porze mózg mi jeszcze nie pracuje - może po kawie)


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#36 2016-04-05 09:18:20

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Poza tym wydaje mi się, że rozpoczynanie wszystkiego od nowa nie jest konieczne. Może da się rozwinąć i zmodyfikować dragonlanceblog, który już zacząłeś? Ja z tekstami mogę tam dalej nadawać.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#37 2016-04-05 10:19:14

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dragonlance Blog

Ja tam już nawet haseł nie pamiętam, nie pamiętam na czym skończyłem. Lepiej będzie od nowa to zacząć


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#38 2016-04-05 22:49:41

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Dragonlance Blog

Co do treści reaktywowanego bloga...
Przeglądając stare wpisy napotkałem i swoje wypociny pt. "Kurier Abanasinii - nieregularnik wielorasowy". Hmmm.... pomysł chyba wart odświeżenia. Warto byłoby tylko znaleźć jeszcze kogoś z lekkim piórem i kreatywnym poczuciem humoru. A jakby tak jeszcze zacięcie satyryczno - polityczne... mniam, istna uczta.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs. ST Signature Bugis Beach, SHORT OVERNIGHT, 12...