DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2016-04-17 23:21:19

ooSTURMoo

Giermek

Zarejestrowany: 2012-07-26
Posty: 12

Czym zajmujecie się na co dzień

Hejka

Jak w temacie, jeśli macie ochotę napiszcie czym się zajmujecie albo coś o waszej pasji.

Od 2010r. moją pasją są urządzenia do vapowania. Projektuję i zlecam ich wykonanie. Moje produkty znane są na świecie pod nazwą "STURM MODS"
Są to produkty których nie znajdziecie na stoiskach i w sklepach. Wykonuję je dla ścisłej grupy pasjonatów i kolekcjonerów.

http://i63.tinypic.com/f0x4zo.jpg

Offline

 

#2 2016-04-18 08:52:52

 janjuz

Najwyższy Kleryst

Call me!
Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 829

Re: Czym zajmujecie się na co dzień

Przez prawie całe życie byłem pasjonatem trzech spraw: żeglarstwo morskie, strzelectwo sportowe (broń długa) i ... literatura. Żeglowałem od 10 roku życia do mniej więcej 55 lat, sporo. Potem zdrowie zaczęło wyraźnie mnie dołować aż wreszcie przyszedł udar i koniec z żeglarstwem - na pasażera specjalnej troski się nie piszę. Mając late około 14 zacząłem najpierw kibicować na polowaniach ojcu a potem zacząłem chodzić do klubu wojskowego na strzelnicę. Doszedłem do I klasy sportowej, na klasy mistrzowskie się nie załapałem. Po zmianie miasta kontakt z klubem się urwał, lecz strzelanie pneumatyczne uprawiałem dalej i do dziś, mimo większych problemów, uprawiam.
   Literatura - od kajtka (6 lat) gdy dostałem od Ojca pierwszą książkę - Robinson Cruzoe - czytam wszystko, co w łapy wpadnie, ze szczególnym uwzględnieniem Fantastyki, początkowo oczywiście Lem, w ramach fantastyki oczywiście fantasy - czyli Tolkien Uber alles. A w ramach fantasy dosłownie zamieszkałem na Krynnie, kontynent Ansalon, kraj Abanasinia, miejscowość Solace. Ponieważ zaś tak się złożyłó, że nauczycieli angielskiego miałem wręcz doskonałych to dziś tłumaczenia stały się pasją codzienną. Jedynym problemem jest pisanie na klawiaturze właściwie jedną ręką (po udarze mam problemy z prawą), lecz jakoś daję sobie radę.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1238722_626203917419553_1235611245_n.jpg

Offline

 

#3 2016-05-30 22:14:18

 Chainekken

Rycerz Korony

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 77

Re: Czym zajmujecie się na co dzień

Wow... Janku, jesteś niezwykłym człowiekiem. Teraz za każdym razem, kiedy będę cięższe chwile z tłumaczeniem, będę wchodził tutaj i czytał twoje słowa. Zero wymówek!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NitrianskĂ˝ kraj BetónovĂŠ Ĺžumpy