DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2011-10-28 20:35:29

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Darmowe, krwiste MMO - Requiem: Memento Mori.

Jestem pewien że nikt z Was w to nie grał, a mało kto słyszał. Mi osobiście się bardzo podoba. Jest jak WoW, tylko mniej bajkowe i bez podziału na dobro i zło, w tej grze rasy zjednoczyły się , by ratować siebie na wzajem przed zmutowanymi stworzeniami. Może i nie ma to rozbudowanych dialogów jak oblivion, czy masy graczy jak Wow , czy Lol, ale gra wprowadziła swojski klimat. Połączenie horroru z mmorp. Nie jest wielce strasznie jak Amnesia czy Penumbra, ale stwory pojawiające się tylko o zmroku (północ) przynoszą całkiem miłą odmianę po gnomach z Wowa
                                                                Sam mam całkiem dużą kolekcję postaci.

komu chcę się czytać ( ciekawe pomysły więc zachęcam)

Requiem: Memento Mori to niezwykle mroczna gra MMO, w której potężne, zmutowane stworzenia zagrażają egzystencji ostatnich istniejących ras. Stworzona przez Gravity produkcja, znana wcześniej jako Requiem: Bloodymare, dostępna jest za darmo. Zapraszamy do zapoznania się z nią i rozpoczęcia własnego epizodu w tym świecie. Requiem: Memento Mori wyróżnia się na tle innych darmowych tytułów MMO niezwykle mrocznym klimatem. Historia świata, w którym toczy się rozgrywka pełna jest wzmianek o bratobójczych wojnach i zmaganiach między ośmioma najważniejszymi rasami. Do współczesnych czasów przetrwały tylko cztery z nich. Świat nawiedzają obecnie egzotyczne, zmutowane potwory, które powstały w wyniku lat nadużywania magii przez ludzi. Requiem: Memento Mori używa znanego między innymi z Half Life 2 oraz Halo 3 silnika Havok. Dzięki niemu twórcom udało się stworzyć bardzo realistyczne animacje postaci. Havok pozwolił także dodać efekty specjalne do uderzeń kończących żywot przeciwnika. Ostateczny cios ma więc szansę np. efektownie uciąć głowę lub kończynę.

Innym ciekawym elementem gry są tzw. Nightmare Monsters. Ta specjalna grupa potworów pojawia się w wybranych lokacjach między godziną 23 a 2 w nocy (czasu gry). Nightmare Monsters są dużo trudniejsze do zabicia, lecz jeśli graczowi się to uda zostanie nagrodzony większa ilością punktów doświadczenia oraz szansą na znalezienie lepszego przedmiotu. Twórcy zalecają walkę z Nightmare Monsters w grupach ośmioosobowych. Doświadczeni gracze będą jednak mogli pokonać takiego potwora nawet w cztery osoby.

W dość klasyczny sposób rozwiązano w Requiem: Memento Mori grę PvP. Gracze mogą stanąć do walki na Battlegroundach - specjalnych polach bitewnych. Rozgrywka toczona jest drużynowo. Zwycięzcy otrzymują nagrody, które można wymieniać na lepszy ekwipunek. Na wybranych serwerach istnieje także zwykłe PvP podczas przemierzania lokacji. Nie jest ono jednak gloryfikowane. Przegrany z takiej potyczki przez pewien czas nie będzie mógł np. rozmawiać z handlarzami.

Trailer  http://www.youtube.com/watch?v=IeiwYA5M … re=related

Ostatnio edytowany przez Grothork (2011-10-28 20:36:34)

Offline

 

#2 2011-10-29 09:33:55

 Soth

Rycerz śmierci

Skąd: się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 45

Re: Darmowe, krwiste MMO - Requiem: Memento Mori.

A będę mógł spać w nocy jak zacznę w to grać?

Offline

 

#3 2011-10-29 09:43:42

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Darmowe, krwiste MMO - Requiem: Memento Mori.

na pewno, nie jest to straszna gra. Ostatnio  wprowadzili dość głupiego patcha i większość ludzi przestała grać.
Klimat gry psują brazylijce, i hiszpanie, którzy biegają i krzyczą " hola espaniol, noob " ale da się do tego przywyknąć.na dzień dzisiejszy gra jednak podupada, co nie zmienia faktu że jest fajna :} Po prostu chciałem się podzielić tym , co mi się podoba.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://athler.pl/ https://www.porzece.pl/