DragonLance Forum

Forum dla fanów DragonLance, książek fantasy oraz RPG.


#1 2011-09-01 12:57:30

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Temat czysto zapoznawczy więc ja zacznę :

Nazywam się Robert mam 22 lata i mieszkam w Katowicach.
Zajmuję się Kulturystyką, sztukami walki, Kibicowaniem, i czytaniem książek.
Mieszkam wraz z dziewczyną i pracuje w sklepie motoryzacyjnym w Zawierciu.
No to forum wpadłem przez przypadek szukając charakterystyki Minotaura Kaza
Zakochałem się w Dl i ciągle poszerzam swoją wiedze w jakiś sposób.


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#2 2011-09-01 19:28:20

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Mam na imię Daniel, mam 21 lat mieszkam w Myślenicach (okolice Krakowa)
Z wykształcenia jestem Technikiem Żywienia, na studia na razie się nie wybieram (nie wiem jaki kierunek )
Moja kariera zawodowa to praca w firmie ogrodniczej... (przejściowo)
Moje zainteresowania: ofc. książki, muzyka, gry komputerowe, rower, rolki.
Może nie traktuje DL jako dzieła literackie (jestem "Tolknięty"... tak Władca Pierścieni jest lepszy! ), ale lekkie książki do poczytania dzięki którym można odpocząć i zapomnieć się w świecie fantasy, a przecież o to w tym chodzi.

Książki które uwielbiam:
Cykl DragonRealm, saga DragonLance, Cykl pieśń lodu i ognia, dzieła Tolkiena, saga WarCraft.


Moje konta:
LastFM: http://www.lastfm.pl/user/lilys_death
Facebook: https://www.facebook.com/daniel.skalka1


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#3 2011-09-02 10:12:16

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Zaproszenie poszło


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#4 2011-09-02 10:52:42

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Witam , nazywam się Kuba, mieszkam w Pile... Mam dość różne zainteresowania. Interesuję się trochę rzemieślnictwem - wyrabiam Kolczugi i inne takie sprawy z epoki średniowiecza. Interesuję się Łucznictwem, mam łuk bloczkowy i zawsze miło jest sobie z niego postrzelać, poćwiczyć oko ;].
Interesuję się także przyrodą, lubię spokój jaki panuje w lesie. Trochę rzeźbie, maluje, wyrabiam łuki, z kumplami ćwiczę szermierkę...
Lubię także pograć w dobre gry komputerowe. Jestem fanem Dragon Age, serii Gothic , The Elder Scrolls, World of Warcraft, a także gier typu Amnesia czy Penumbra.
Nie lubię innych książek jak Fantasy ;] bardzo kręcą mnie te tematy, a szczególnie przypadła mi do gusty saga Dragonlance.

Offline

 

#5 2011-09-02 19:55:44

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Jak bym czytał o sobie z drobnymi różnicami... Też mam łuk i czasami lubię sobie postrzelać pod lasem, uwielbiam chodzić po lesie, a że mam blisko to robię to kilka razy w tygodniu jak pogoda pozwoli   The Elder Scrolls, World of Warcraft (Ja już chce Skyirm!) <3,  Nie lubię innych książek jak Fantasy (no może z wyjątkiem Dana Browna). Szermierke ćwiczyłem ale jakoś mi nie zbyt szło więc przestałem.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#6 2011-09-02 20:36:47

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Kurde, jak powiesz że grasz nałogowo na gitarze i jeździsz rowerem to się przestraszę! Cieszę się że są ludzie z podobnymi zainteresowaniami. Serio, też czuję się jakbym czytał o sobie w twojej wypowiedzi... Do lasu chodzę prawie codziennie (fajnie bo mam taki czyściutki strumyk blisko, zawsze miło w gorące dni sobie posiedzieć i pośmiać się z kumplami). Masz bardzo podobny gust muzyczny! Słucham 8/10 Twoich zespołów 0.o ;]. taki drobny szczegół że interesuję się troszkę Pirotechniką ( karbid, czarny proch itp) ale to sporadycznie, i jak mam kasę...

Offline

 

#7 2011-09-02 21:00:51

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Moje zainteresowania: ofc. książki, muzyka, gry komputerowe, rower, rolki.

Zacznij się bać


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#8 2011-09-02 21:01:58

 Grothork

Rycerz Róży

Skąd: biorę piwo?
Zarejestrowany: 2011-08-29
Posty: 322

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

heh Pozdrawiam przyjaciela po fachu ;D

Offline

 

#9 2011-09-03 09:11:55

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

A mi wyskoczyła reklama rowerów powyżej
Hmm co do mnie to jak jezdziłem na wieś do kuzyna to robiliśmy sobie sami łuki, strzały, miecze i kije który były "mieczami świetlnymi" swojego czasu potrafiliśmy odwzorować całą walkę finałową z "Mrocznego Widma"
Tak więc te klimaty nie są mi obce


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#10 2011-11-04 13:54:38

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Na chatbox'ie widziałem prośbę abym napisał coś w tym wątku:)

Nazywam się Mateusz, mam 23 lata, obecnie studiuję logistykę na Wojskowej Akademii Technicznej (5 rok studiów cywilnych). Od lutego tego roku jestem inżynierem logistyki:) Pochodzę z Białej Podlaskiej (na wschód od Warszawy, 50 km od przejścia granicznego w terespolu, 60 tyś miasto). Słucham dobrej rockowej muzyki, kiedyś przede wszystkim punka, teraz rock, metal, punk itd. Ostatnio polubiłem Country;) (po wycieczce do USA). Lubię jeździć na rowerze (teraz mało, bo w Wawie nie mam roweru, a wakacje czasu:/), rolkach, uwielbiam chodzić po górach (raczej takich niższych, w tatry się nie wybieram, wolę Bieszczady). Interesuję się (oprócz książek) polityką, ekonomią, transportem (kolejowym i drogowym) oraz zagadnieniami związanymi ze sprawnym i opłacalnym ekonomiczne przepływem towarów (logistyką)

Od dziecka dużo czytałem. Ulubioną książką mojego dzieciństwa był Winnetou. Czytałem głównie książki przygodowe (Pan Samochodzik to było coś:D a Indianie... uwielbiałem ich) i popularno-naukowe. Moja przygoda z fantastyką rozpoczęła się w gimnazjum po przeczytaniu hobbita. Od tamtej pory przeczytałem setki książek fantasy i sf (przede wszystkim fantasy). Zaczytywałem się w książkach Tolkiena, przeczytałem z 70 książek o Conanie, książki z serii Forggoten Realms, książki Mercedes Lackey, Kroniki Thomasa Convenanta (super książki z resztą), dużo Polskiej fantastyki (m.in. Sapkowski i Piekara), książki Łukjanienki (sf, świetne z resztą) i wiele innych, których tytułów nie pamiętam. Fanem DL zostałem w liceum, kiedy to mój starszy brat przyniósł z bilbioteki Smoki jesiennego zmierzchu. Pamiętam, że nie nauczyłem się na sprawdzian, bo nie mogłem się oderwać od książki:) przeczytałem wtedy kroniki, legendy i legendę o humie, na tym zasoby bilbliotek w moim mieście skończyły się. Na studiach zacząłem wracać do rzeczy z "młodości". Zaczęło się od rolek. Pierwsze rolki dostałem na komunię, pojeździłem parę lat, wyrosłem i zapomniałem o nich. Na studiach postanowiłem znów pojeździć i tak od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem 8 kółek i pędzam po parkach w Wawie. Następną rzeczą były książki DL, zacząłem kupować, głównie używane na allegro i nazbierałem już 30 sztuk (wszystkie przeczytane). Szukając e-booka Brygady Śmierci trafiłem tutaj, zarejestrowałem się po to, aby ściągnąć książki. Przy okazji przeczytałem parę wątków, spodobało mi się i zostałem:)


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#11 2011-11-04 14:26:30

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

No wreszcie kolejny wpis
Gratuluje kolekcji Tatry fajna sprawa, polecam


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#12 2011-11-04 15:19:16

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Ja kupiłem sobie rolki wyczynowe USD bo strasznie miałem jeździć z kumplem... który niestety zaczął grać w WoW,a i teraz leżą w szafie bo samemu mi się nie chce.


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#13 2011-11-04 15:24:53

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Raistlin napisał:

który niestety zaczął grać w WoW,a

HAHAHAHAHA:D


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#14 2011-11-04 15:39:18

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

heehehe, Wow wciąga podobno;) przyjedź do Wawy jak będzie Cieplej, pojeździmy razem:) ja mam rolki do szybkiej jazdy, k2 velocity


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#15 2011-11-04 15:43:48

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Przyjedzcie do Katowic na Kickboxing a nie jakieś kółeczka


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#16 2011-11-12 11:59:31

 Vanthanoris

Rycerz Miecza

6502606
Skąd: Wolin
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 132

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

No cóż, z racji tego, ze jestem nowy na forum, to wypada się przywitać
Jestem Maciek, lat 16, mieszkam w Wolinie (woj. zachodniopomorskie). Interesuję się terrarystyką (takie nietypowe hobby) - głównie hodowla owadów egzotycznych, tudzież gadów. Poza tym entomologia, gry komputerowe (głównie cRPG), horrory, jazda na rowerze, piłka nożna, no i oczywiście czytanie książek. Jeśli chodzi o Dragonlance - w tej chwili posiadam 42 tomy, przeczytane wszystkie - skompletowanie kolejnych 3 to kwestia czasu (wszystkie to nowości). No i o chyba tyle jeśli o mnie chodzi

Ostatnio edytowany przez Vanthanoris (2011-11-12 12:00:01)

Offline

 

#17 2011-11-12 12:05:02

 Raistlin

Shalafi

8930444
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 1157
WWW

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

42 tomy, U' masz konkurencje xD


"Stajenny ma swój humor i kopie psa. Mag ma swoje humory i znika miasteczko."

http://www.smoczalanca.pun.pl/_fora/smoczalanca/gallery/2_1327707076.jpg

Offline

 

#18 2011-11-12 12:07:06

 U'

The Knight of Solamnia

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 460

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

i to konkurencję nie do pobicia narazie:) gratuluję kolekcji Maćku:)


Est Sularus oth Mithas

Offline

 

#19 2011-11-12 12:11:32

Xazax

Mistrz podziemi

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 773

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

42 tomy ale Koksu
ja się kryje z moimi trzema


"Żaden zwykly śmiertelnik nie mógl stać przed tymi przerażającymi, spowitymi w calun wrotami i nie oszaleć z nienazwanej grozy. żaden zwykly śmiertelnik nie móglby przejść nietknięty między strażniczymi dębami.
lecz Raistlin stal tam. stal tam spokojnie, bez strachu... "

Offline

 

#20 2011-11-12 13:21:51

 Vanthanoris

Rycerz Miecza

6502606
Skąd: Wolin
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 132

Re: Dosiądź się - czyli poznajmy się :)

Dzięki za powitanie
Prawdę mówiąc liczyłem na to, że powstanie jeszcze jakieś polskie forum o tematyce Dragonlace, trochę na to czekałem od upadku ostatniej stronki (Dragonlance.pl).
Mam nadzieję, że będę się tu świetnie bawił

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl